Адміністрація ЗЗСО № 176

/Files/images/IMG_0178.jpg

/Files/images/2.JPGПЕТРЕНКО
ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Директор, учитель початкових класів ХЗОШ I ступеня № 176. Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "учитель-методист", "відмінник освіти". Існує велика кількість ціннностей в житті. Але серед них є одна, найголовніша для кожної людини, - свобода. Ірина Олександрівна як сучасний керівник добре розуміє, що колектив вчителів спроможен творчо та самовіддано працювати тільки за умови надання кожному вчителю свободи в використанні педагогічних прийомів та методик. Своїм особистим прикладом Ірина Олександрівна заохочує вчителів до творчості в роботі, до використання сучасних педагогічних технологій. Характерною рисою розвитку сучасної освіти є реформування її змісту. Вирішення питань, пов’язаних зі зміною цілей сучасної освіти, Ірина Олександрівна побачила у впровадженні системи розвивального навчання, за якою і працює на данному етапі.Вражає інтелектуальний рівень Ірини Олександрівни і як керівника закладу освіти, і як вчителя. Вона звертає увагу на таку організацію навчання, яка була б спрямована на те, аби учень засвоював матеріал активно, розуміючи способи дії, впливала б на особистість дитини в цілому. Її педагогічне кредо: людяність, доброта, успіх.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

/Files/images/DSC02777.JPG ОДРИНСЬКА
ОКСАНА ПЕТРІВНА
Заступник директора з навчально-виховної роботи. Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії". 2009 року отримала педагогічне звання "старший учитель". Інтелігентний педагог з глибоким і цікавим внутрішнім світом, стійкою системою принципів і власним світосприйняттям. Вона вважає, що провідним принципом організації навчання повинен бути принцип розвивального навчання, який характеризується створенням найсприятливіших умов для інтенсивного розвитку здібностей дитини. З 2001 року почала працювати за системою розвивального навчання Д.Б. Ельконіна-В.В. Давидова. Кожний її урок не схожий на інший. Яскраві риси її педагогічної майстерності – вміння цікаво, доступно подати матеріал, невимушено спілкуватися з дітьми, постійно прищеплювати вихованцям інтерес до знань.

Графік особистого прийому громадян адміністрацією школи:

Директор школи Петренко І.О.

Перший понеділок місяця
з 14.00 - 15.00