ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ!

/Files/images/rprrpo/chvpr/DSC07418.JPG

Шкільна бібліотека - це інформаційний центр школи.

Шкільна бібліотека – це фундамент освіти і самоосвіти. Шкільна бібліотека – це скарбниця інформації в школі. Вона функціонує як міст між школою і суспільством. Незважаючи на існуюче подекуди ставлення до бібліотеки, як до місця складання інформації, головна функція бібліотеки зробити інформацію доступною. У добу інформації шкільна бібліотека має набути статусу інформаційного центру, який би забезпечував повноцінне інформаційне наповнення.

Бібліотекар: Філоненко Валерія Олексіївна

Бібліотечний фонд: фонд підручників - 2444,забезпечення (державне) - 90%

Технічні засоби одержання та засвоєння інформації:

комп' ютер - 1 ; принтер - 1; підключення до мережі Інтернет.

Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. Тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, токсичних і наркотичних речовин потребують посилення роботи з формування в учнів навичок здорового способу життя.

Активну участь у місячнику прийняли учні 2-4-х класів нашої школи.

/Files/images/shoishlrpim/IMG_4676.JPG

Проведення бесід з учнями школи про дбайливе ставлення до книги.

Рейд - перевірка санітарного стану підручників.

З метою популяризації української книги, на знак солідарності з учнями загальноосвітніх закладів Донецької та Луганської областей, наша школа прийняла участь в акції "Українська книга дітям".

/Files/images/rprrpo/лоимопм.jpg

З великим задоволенням діти беруть участь у різноманітних конкурсах та виставках.

/Files/images/фото.JPG

«Мій улюблений казковий герой»

Велику увагу слід приділяти дбайливому ставленню учнів до книги, вихованню шанобливого відношення до друкованих видань.
Робота з виховання в учнів дбайливого ставлення до навчальної книги активізувалась у зв'язку з виходом у світ наказу МОН " Про організацію проведення Всеукраїнської акції " Живи, книго!" та Положення про організацію та проведення щорічної Всеукраїнської акції " Живи, книго'" . Систематично проходять рейди-перевірки стану збереження підручників, результати яких відображаються на стенді " Живи, книго!". Спільно з класними керівниками постійно проводимо бесіди на виховних годинах та уроках позакласного читання за такими темами: " Як з'явилась книга?", " Скільки коштують державні підручники?", " Правила спілкування з книгою".

/Files/images/Безымянный.jpg

«У шкільній бібліотеці» виставка малюнків.

/Files/images/10/DSC04988.JPG

Цьогоріч 28 вересня в Україні відзначають 100-річчя людини, творчість якої - унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це - видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. У нашій школі 10.10.2018 р було проведено "місячник шкільних бібліотек" з учнми 3-4 класів на тему "Дітям про В.О.Сухомлинського".

/Files/images/novini/DSC07856.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 361