Дистанційне навчання - новий засіб реалізації процесу навчання, в основу якого покладено використання сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій, що дозволяють навчатись на відстані без посереднього, особистого контакту між викладачем і учнем.

Положення про дистанційне навчання

Про затвердження змін до Положення про дистанційне навчання (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0923-15)

ЗАКЛАДИ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ

Система дистанційного навчання "Доступна освіта"

Сайт дистанційного навчання ХНЕУ для школярів

Интернет университет информационных технологий

Дистанційна академія "Основа"

Міністерством освіти і науки затверджено зміни до Положення про дистанційне навчання, яким зокрема, передбачено можливість дистанційного навчання учнів, які проживають на тимчасово окупованій території України.

Згідно з документом, дистанційне навчання відтепер може організовуватися для учнів, які з будь - яких причин не можуть відвідувати навчальні заняття в загальноосвітніх закладах. Серед таких є стан здоров'я учня, проживання за межою пішохідної доступності до ЗНЗ, надзвичайні ситуації природного або техногенного характеру, воєнний конфлікт, проживання або перебування за кордоном, на тимчасово окупованій території України або у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.. Також учні, які за результатами останнього річного оцінювання навчальних досягнень опанували програмовий матеріал відповідного класу на 10, 11 або 12 балів.

Переведення на дистанційну форму навчання здійснюється за письмовою заявою повнолітньої особи або батьків. Для цього школи можуть створювати у своєму складі класи або групи з дистанційною формою навчання за погодженням з органом управління освітою.

За матеріалами сайту osvita.ua