Робота практичного психолога Психологічні ігри для учнів 1-х класів "До школи з задоволенням". Психологічні заняття з метою розвитку емоційної стабільності у дітей 2-3-х класів. Розвиваючи заняття для учнів 4-х класів.

Проведено тренінг з учнями четвертого класу "Діти та війна. Навчання технік зцілення"

/Files/downloads/1.jpgТренінг "Діти та війна: навчання технік зцілення"

Заняття з учнями перших класів "Емоції і почуття людини" Мета заняття: зрозуміти, що таке емоції і почуття, а також удосконалювати уміння виражати їх.

/Files/images/psiholog/Снимок экрана (63).png

Година психолога. Захід для других класів "Країна дружби" . Мета: сприяти формуванню навиків взаємодії в групі; допомогти учням усвідомити, які якості важливі в дружбі; підвищувати самооцінку школярів

/Files/images/psiholog/Снимок экрана (442).png

Робота гуртка "Психологічні перлинки для кожної дитинки" Творче заняття "Птах надії"

/Files/images/psiholog/Снимок экрана (391).png

Були проведені заняття з вчителями за програмою "Коли світ на межі змін". Мета: удосконалити знання і навички у підтримці психічного здоров'я дітей, з'ясувати складові концепції школи, чутливої до психічного здоров'я.

/Files/images/sayt/Снимок экрана (487).png

Заняття гуртка, вправа "Графічний диктант". Мета: розвиток здатності довільно керувати своїми діями за покроковою інструкцією

/Files/images/sayt/Снимок экрана (480).png