Ми раді вітати Вас на сайті нашої школи!

ШАНОВНІ БАТЬКИ! УВАГА!

ПРИЙОМ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ

Запис дитини до першого класу

(покрокова інструкція)

Дистанційне навчання в період воєнного стану

Електронні версії підручників 2023/2024 навчальний рік для 1-4 класів

Шановні учасники освітнього процесу! До вашої уваги правила та поради, які допоможуть вам зберегти своє життя та ваших рідних!

Правила безпеки під час війни

«МІННА БЕЗПЕКА НЕ БЕЗПЕКА»: ПОСІБНИК ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ
Всеукраїнський онлайн-урок з мінної безпеки для учнів 1-4 класів
Інфографіка з найбільш поширеними вибухонебезпечними предметами на території України
Навчаємося мінній безпеці
Освітнє відео з песиком Патроном
Профілактика захворюваності на COVID-19
Поради батькам
У розділі "Територія обслуговування" розміщено порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти та територію обслуговування закладів загальної середньої освіти Шевченківського району.

Цей сайт створений для того, щоб батьки та учні не втрачали зв'язку з навчальним закладом. В будь який час Ви можете зайти на сайт школи і побачити що відбувається у школі.

Усміхається Космос - вічністю,

Усміхається Небо - зірками і Вселеною,

Усміхається сонце - Пломенями і світлом,

Усміхається Земля - Життям великим,

Усміхається поле - квітами,

Усміхається людина - вірою,

Усміхається дитина - сьогоднішнім і минулим.

Хто усміхається - той живе,

Потрібно, щоб усміхалася школа,

Усмішка школи - учитель,

Усмішка вчителя - його серце.

Ш. Амонашвілі

/Files/images/23/DSC08991.JPG

Місія і головна мета початкової освіти

Початкова освіта - перший рівень повної загальної середньої освіти, який відповідає першому рівню Національної рамки кваліфікації.

Метою початкової освіти є всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування цінностей та розвиток самостійності, творчості, допитливості, що забезпечують її готовність до життя в демократичному й інформаційному суспільстві, продовження навчання в основній школі.

Завдання початкової освіти полягає у:

• психолого - педагогічній адаптації дитини до шкільного навчання;
  • подальшому становленні особистості дитини, її духовного, психічного, фізичного, соціального розвитку, розвитку пізнавальних здібностей, інтересу до навчання;
  • формуванні ключових і предметних компетентностей;
  • формуванні культури спілкування та співпраці у різних видах діяльності і формах навчальної взаємодії, здатності до самовираження, соціально -правової, екологічно доцільної здоров'язбережувальної та безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях;
  • естетичному, морально - етичному, патріотичному, громадянському, екологічному вихованні дитини.

Девіз школи:

" Немає нерозумних дітей, є нерозкриті здібності. Освіта - найвизначніша з усіх земних благ, але тільки тоді, коли вона найкращої якості, інакше вона абсолютно марна". Р. Кіплінг

Загальна кількість класів - 10

Загальна кількість педагогів - 15

Загальна кількість учнів - 238

Система розвивального навчання ДРіМ - 2 класи

Науково - педагогічний проєкт "Інтелект України" - 2 класи

Наші нагороди

2023-2024 навчальний рік:

/Files/images/remont/1708194289070.jpg

/Files/images/remont/Школа Миру Сертифікати -24 (1).jpg

2022-2023 навчальний рік:

Грамота за активну участь у всеукраїнській освітній ініціативі "Марафон добрих справ"

/Files/images/55/Слайд143.JPG

Сертифікат "Школа миру"

/Files/images/55/Захват20221111193352.png

/Files/images/55/1684822959435.JPG

/Files/images/55/1686125045368.jpg

Сертифікат за участь у онлайн-челенджі відеофлаєрів "Шануй українську мову"

/Files/images/55/æ½á®ñ18 (1).jpg

Школа знаходиться під охороною ТОВ "ОХОРОННЕ АГЕНСТВО "Спрут"

/Files/images/MON_static.JPG
/Files/images/188x60_pedrpesacom_banner_nodots.gif

/Files/images/ban_test.JPG

/Files/images/7/La-Strada.JPG

/Files/images/1/ndgl_116111.gif

/Files/images/23/milkfactory.gif

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.