Освітній процес у закладі здійснюють:

Буцько Тетяна Іванівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", "старший учитель". Перевагу віддає інтерактивним формам організації навчання.


Сабельникова Вікторія Юріївна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії". Працює за системою розвивального навчання.

Флюстикова Олена Василівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст першої категорії", соціальний педагог.

Шевченко Валентина Миколаївна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "старший учитель". Працює за науково-педагогічним проектом "Інтелект України".

Іванська Ірина Юріївна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст першої категорії".

Гладка Оксана Миколаївна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", "старший учитель". Віддає перевагу використанню на власних уроках ІКТ.

Лях Тетяна Вікторівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії". Працює за системою розвивального навчання.

Просяник Світлана Юріївна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", має педагогічне звання "старший учитель". Працює за системою розвивального навчання.

Сметана Оксана Володимирівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "старший учитель".Працює за системою розвивального навчання.

Сергєєва Наталія Петрівна, вчитель музичного мистецтва, педагог-організатор; кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", має педагогічне звання "старший учитель".

/Files/images/apro/P80610-203339.jpg

Кашпур Людмила Вікторівна, вчитель початкових класів, вчитель інформатики, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст першої категорії".

Мірошніченко Юлія Олександрівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст другої категорії".

Харчук Тетяна Артурівна, вчитель іноземної мови (англійської), кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії".

Горбунов Антон Юрійович, вчитель фізичної культури, керівник гуртка "Футбол", кваліфікаційна категорія "Спеціаліст другої категорії".

Артьомов Віталій Миколайович, вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст другої категорії".

Чабаненко Наталія Олегівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст другої категорії". Працює за системою розвивального навчання.

Тягнирядко Вікторія Вадимівна, вихователь групи продовженого дня, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст другої категорії", практичний психолог.

Крівуца Ірина Віталіївна, вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст першої категорії.

Бондаренко Олена Володимирівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст першої категорії".

Курочкіна Елеоногра Миколаївна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст першої категорії". Працює за системою розвивального навчання.


Бондаренко Ганна Петрівна, вчитель іноземної мови (англійської), кваліфікаційна категорія "Спеціаліст ".


Петракович-Начкіна Валерія Олександрівна, вчитель іноземної мови (англійської), кваліфікаційна категорія "Спеціаліст другої категорії".

Кiлькiсть переглядiв: 769