Методичні розробки вчителів

Одринська О.П. "Розвиток академічних і соціальних навичок учнів початкової школи шляхом використання психотехнічних ігор під час проведення ранкових зустрічей". Схвалено кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри педагогіки, психології та менеджменту КЗ "ХГПА" О.В.Кузнецовою та методичною радою МЦ УОА (протокол від 22.01.2019 № 4).

Просяник С.Ю. "Активізація навчальної діяльності молодших школярів шляхом розвитку логічного мислення".Схвалено кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології та менеджменту КЗ "ХГПА" О.М.Акімовою та методичною радою МЦ УОА (протокол від 22.01.2019 №4).

Сметана О.В. "Дія моделювання в системі роботи над задачею, як складова формування предметної математичної компетенції в процесі навчання за "Системою розвивального навчання ДРіМ". Схвалено кандидатом педагогічних наук, професором кафедри педагогіки, психології та менеджменту КЗ "ХГПА" С.Б.Бєляєвим та методичною радою МЦ УОА (протокол від 22.01.2019 № 4).

Сергєєва Н.П. "Дитиноцентриський підхід до розвитку особистості учнів початкової школи на уроках галузі "Мистецтво". Схвалено кандитатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри виховання й розвитку особистості КВНЗ "ХАНО" Г.Л.Вороніною та методичною радою МЦ УОА (протокол від 21.01.2020 № 4)