Адміністрація ЗЗСО № 176

ПЕТРЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Директор, учитель початкових класів ХЗОШ I ступеня № 176. Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "учитель-методист", "відмінник освіти". Ірина Олександрівна як сучасний керівник добре розуміє, що колектив вчителів спроможен творчо та самовіддано працювати тільки за умови надання кожному вчителю свободи в використанні педагогічних прийомів та методик. Своїм особистим прикладом Ірина Олександрівна заохочує вчителів до творчості в роботі, до використання сучасних педагогічних технологій. Характерною рисою розвитку сучасної освіти є реформування її змісту. Вирішення питань, пов’язаних зі зміною цілей сучасної освіти, Ірина Олександрівна побачила у впровадженні системи розвивального навчання, за якою і працює на данному етапі. Її педагогічне кредо: людяність, доброта, успіх.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

ОДРИНСЬКА ОКСАНА ПЕТРІВНА
Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії". У 2019 році отримала педагогічне звання "учитель-методист". З 2001 року почала працювати за системою розвивального навчання Д.Б. Ельконіна - В.В. Давидова. Яскраві риси її педагогічної майстерності – вміння цікаво, доступно подати матеріал, невимушено спілкуватися з дітьми, постійно прищеплювати вихованцям інтерес до знань.

Графік особистого прийому громадян адміністрацією школи:

Директор школи Петренко І.О.

Перший понеділок місяця
з 14.00 - 15.00