Перелік нормативно - правових документів щодо попередження всіх видів дитячого травматизму та безпеки життєдіяльності.
Наказ № 22 від 23.03.2017 "Про запобігання всім видам дитячого травматизму на весняні канікули 2016/2017 навчального року"
Наказ № 11 від 26.01.2017 "Про додаткові заходи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму у навчальному закладі"
Наказ № 141 від 16.12.2016 "Про запобігання всім видам дитячого травматизму серед учнів під час проведення новорічних, різдвяних свят та зимових шкільних канікул"
Наказ №132 від 15.11.2016 "Про додаткові заходи щодо запобігання дитячому травматизму"
Наказ № 119 від 20.10.2016 "Про запобігання всім видам дитячого травматизму серед учнів під час осінніх канікул 2016/2017 навчального року"
Методичні рекомендації щодо профілактики травматизму.
Правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Це повинен знати кожен!

Зустріч із працівниками поліції.

/Files/images/10/DSC05153.JPG

/Files/images/7/527.jpg

/Files/images/7/528.jpg

/Files/images/7/529.jpg

Тиждень безпеки життєдіяльності 20.03 - 24.03.2017

/Files/images/10/DSC05542.JPG

/Files/images/10/DSC05544.JPG

Конкурс газет "Дорога! Будь обережним!"

/Files/images/rprrpo/лопсрпсч.JPG

/Files/images/rprrpo/ти и им.jpg Виготовлення листiвок

Пам'ятка учням щодо безпечної поведінки під час канікул та правила безпечної поведінки :

• переходити дорогу у місцях, позначених знаком ”Пішохідний перехід” на зелене світло світлофора, уважно поділитися спочатку ліворуч, потім праворуч;

• бути обережним при переході трамвайних та залізничних колій;

• виконувати правила протипожежної безпеки при експлуатації побутових електроприладів;

• під час турпоходів, подорожей до лісу виконувати наступні правила: розпалювати багаття у відведених для цього місцях, не вживати воду з природних джерел, не залишати сміття, не руйнувати пташині гнізда, бути обережними при зустрічі з свійськими та дикими тваринами. Не збирати незнайомі гриби, плоди та ягоди, не вживати їх!!!

• Під час грози, сильного вітру, шквалів намагатися знаходитися у приміщенні;

• бути обережними під час відпочинку на воді, біля водоймищ, щоб уникнути отримання травм;

• при знаходженні маловідомих предметів терміново повідомити дорослих або відповідні організації; ніякому разі не намагатися самостійно знешкодити цілі предмети.

/Files/images/Пожежна безпека.jpg

/Files/images/zakrittya/zakrittya/kjghfygh.JPG