Шановні батьки!

Відповідно до наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 29.12.2023 № 204 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році" комунальний заклад "Харківська початкова школа № 176 Харківської міської ради" розпочне прийом заяв до 1-х класів з 08.04.2024.

Графік прийому заяв:
Понеділок - четвер з 10.00 до 16.00.

На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" (https://school.isuo.ogr.ua/) згідно з покроковою інструкцією Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.

Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заяву та підтвердити її наявними документами.

Звертаємо вашу увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладі освіти м. Харкова можливе лише у безпечний період та в зазначений графік.

Для зарахування до закладу освіти батьки, або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка.

Зарахування учнів до школи здійснюється без проведення конкурсу і відповідно до території обслуговування.

Наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Алгоритм отримання фізичними особами довідки про реєстрацію місця проживання особи або довідки про склад сім'ї через вебсайт "Портал електронних сервісів м.Харкова"

/Files/images/Без имени.png

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

ЗАЯВА ПРО ЗАРАХУВАННЯ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Поштова скринька

sch176kh@ukr.net
Кiлькiсть переглядiв: 1270