У 2018/2019 навчальному році Гладка О.М. нагороджена дипломом І ступеня за перемогу в районному фестивалі "Інтегрований урок в початковій школі".

У 2018/2019 навчальному році Просяник С.Ю., Сметана О.В., Одринська О.П. нагороджені дипломами І, ІІ ступенів за участь в районному конкурсі "Калейдоскоп педагогічних знахідок".

У 2018/2019 навчальному році Сметана О.В., Лях Т.В., Одринська О.П. нагороджені дипломами ІІ, ІІІ ступенів за участь у Фестивалі "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують".

У 2019/2020 навчальному році шкільна дитяча організація "Країна Барвінкова" нагороджена Грамотою Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за участь у Всеукраїнській акції-флешмобі до Дня Незалежності України "Україна назавжди".

У 2019/2020 навчальному році Флюстикова О.В. нагороджена дипломом ІІ ступеня за перемогу в районному фестивалі "Інтегрований урок в початковій школі".

У 2019/2020 навчальному році Петренко І.О., Одринська О.П., Бондаренко О.В., Сергєєва Н.П., Кривуца І.В. нагороджені дипломами І, ІІ ступенів за участь в районному конкурсі "Калейдоскоп педагогічних знахідок"

У 2019/2020 навчальному році Сергєєва Н.П. нагороджена дипломом І ступеня за участь у Фестівалі "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують".

У 2020/2021 навчальному році Чабаненко Н.О., Лях Т.В., Сметана О.В., Кашпур Л.В., Буцько Т.І. взяли участь в районному фестивалі інноваційних уроків. За результатами фестивалю дипломами ІІ ступеня нагороджено Лях Т.В., Чабаненко Н.О., Кашпур Л.В. Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Сметану О.В.

У 2020/2021 навчальному році Кашпур Л.В. надала роботу на Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують.

У 2021/2022 навчальному році Сергєєва Н.П. нагороджена дипломом І ступеня за участь у Фестивалі "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують".

У 2021/2022 навчальному році Шевченко В.М., Чабаненко Н.О. нагороджені дипломами І, ІІ ступенів за участь у ІІ Міжнародному конкурсі для вчителів ЗЗСО України та освітніх установ української діаспори "Українознавчі пріоритети освітнього процесу.

У 2022/2023 навчальному році Сергєєва Н.П., Сметана О.В., Лях Т.В. нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів за участь у ІІІ Міжнародному конкурсі для вчителів ЗЗСО України та освітніх установ української діаспори "Українознавчі пріоритети освітнього процесу".

У 2022/2023 навчальному році Одринська О.П. нагороджена дипломом ІІІ ступеня за участь у Фестивалі "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують".

У 2023/2024 навчальному році вчителі Гладка О.М., Сергєєва Н.П. взяли участь в Україно-швейцарському проєкті "Діємо для здоров'я" та отримали сертифікати.